Elitis - HH Solutions

HH Solutions

Elitis

O MARCE

Firma Elitis powstała w Toulouse w 1988r. Jej narodziny były ściśle związane z wrażeniami jej twórcy Patrice Marraud des Grottes z rocznej podróży po krajach Europy, a w szczególności po Grecji. I właśnie z Grecji pochodzi nazwa firmy ELITIS, która jest nawiązaniem do nazwiska współczesnego, greckiego poety.

Elitis skupia swą wrażliwość bardziej na modzie, która z założenia opiera się na odnawianiu, przełamywaniu, przechwytywaniu i przewidywaniu zmian. Oferuje nowe spojrzenie na tradycyjny do tej pory świat tkanin. Dla Elitis ważna jest nie tylko innowacja produktu, ale też technika wykonania, która bardzo często zaczerpnięta jest z innych dziedzin, np. galanterii skórzanej czy mody.

Poznaj katalog produktów Elitis

NIEPOWTARZALNA FAKTURA

Elitis nie wymyśla nic nowego, ale raczej odkrywa na nowo to, co już istnieje. Nieustannie poszukuje nowych materiałów i faktur, by stworzyć swój własny emocjonalno-wizualno-dotykowy język, który odnajdujemy w nazwie każdej kolekcji, a nawet każdego produktu, wymyślonej osobiście przez właściciela Elitis.

MARIE I VINCENT

Elitis posiada własne studio projektowe, będące swoistym laboratorium, w którym niepodzielnie, od początku istnienia rządzą Marie i Vincent.

Inspiracje marki Elitis