Lampy - HH Solutions

HH Solutions

Lampy

O MARCE

Uwielbiamy patrzeć, jak miliony ziaren piasku stapiają się w jedno, tworząc materiał ujmujący swoją nieskończenie gładką fakturą.

Kochamy szkło

Fascynuje nas moment, kiedy rozgrzana do białości masa szklana opuszcza piec – miejsce swoich narodzin. A potem bez cienia sprzeciwu poddaje się obróbce. Powoli stygnie, przybierając formę, w której przyjdzie jej spędzić całe swoje szklane życie.

Poznaj katalog lamp 4 CONCEPTS

CO NAS INSPIRUJE?

Wszystko może być inspiracją. Wszystko może być tą iskrą, która pojawia się w głowie projektanta, rozpala jego myśli do białości i każe mu tworzyć rzeczy absolutnie zadziwiające.

Korzystamy pełnymi garściami ze nieprzebranej skarbnicy świata przyrody. Fascynujemy się maestrią i harmonią brył geometrycznych, genialną prostotą ich matematycznych wzorów, boską symetrią ich perfekcyjnych kształtów.

Tworząc lampy, sięgamy zarówno po wzorce rodem z klasycznej architektury, przestrzeni industrialnych, jak i klimatów skandynawskich czy też afrykańskich. [więcej o inspiracjach może znaleźć się w opisach każdej z lamp

Nawiązujemy do prastarej sztuki wytapiania szkła. Staramy się połączyć wielowiekową tradycję z trendami obowiązującymi w XXI wieku.

Lampy 4 concepts