Ekskluzywne łóżka kontynentalne marki Simmons - Home & Hotel Solutions

HH Solutions

Łóżka Simmons

O MARCE

SIMMONS, łącząc francuskie know-how i najnowocześniejsze technologie, od 1929 r. Jest wiodącym specjalistą w dziedzinie komfortu i dobrego samopoczucia. Marka oferuje teraz gamę kolekcji SIMMMONS – komfortowe i przyjazne dla środowiska ekskluzywne łóżka do sypialni oraz materace! W trosce o każdy sen, kolekcje Simmons oferują różne modele materacy dla indywidualnej jakości wypoczynku! Dostępne są również łóżka kontynentalne hotelowe.

Historia

1870: Amerykański Zalmon G. Simmons montuje metalową powierzchnię złożoną ze sprężyn i przykrywa ją bawełnianą szmatką: tak wyglądają narodziny materaca sprężynowego. Niedługo później pojawił się pomysł, aby sprężyny znajdowały się w kieszonkach i tak powstało legendarne zawieszenie Quietude.

1919: Simmons ostatecznie porzuca dotychczasowy etat i tworzy swoją firmę. Opracowano pierwszą maszynę sprężynową kieszonkową.

1929: Materace Simmons przemierzają Atlantyk na pokładzie słynnych parowców Normandii i Francji, pełniąc tym samym rolę wyposażenia kabin. Finalnie marka powstaje we Francji. Francuzi odkrywają to wyjątkową jakość materacy i przyjmując tym samym markę na swój rynek.

Know-how

Zdając sobie sprawę ze znaczenia spokojnego snu, Simmons oferuje najlepsze ze swoich know-how, opracowując najbardziej zaawansowane technologie i pracując na najbardziej szlachetnych materiałach, z których tworzone są między innymi łóżka ekskluzywne łóżka do sypialni. Wszystko w 100% wykonane we Francji. Modele Simmons są ręcznie wykonywane i starannie montowane we francuskich fabrykach. Materace Simmons  i ekskluzywne łózka do sypialni to połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny.

Poznaj katalog produktów Simmons

TAJEMNICA KOMFORTU SIMMONS

Ta unikalna technologia, opatentowana przez Simmonsa, jest tajemnicą materacy o wyjątkowym komforcie. Każda sprężyna jest indywidualnie wprowadzana w worek z włókniny, materiał hipoalergiczny, gazowany, bakteriobójczy i o wysokiej wytrzymałości. Spawane ultradźwiękowo sprężyny kieszeniowe są połączone ze sobą po bokach, a nie na powierzchni.

Doskonała amortyzacja spania we wszystkich pozycjach, dzięki czemu każdy może odczuć wyjątkową, nową jakość snu. A to wszystko dzięki łóżkom kontynentalnym. Poprawa jakości snu zapewnia dobre samopoczucie i wysoki komfort – jest to kwestia, w której Simmons prowadzi od ponad 80 lat.