Misia - HH Solutions

HH Solutions

Misia

O MARCE

MISIA to nowa luksusowa marka, która próbuje nas uwieść swoim nawiązaniem do uroku lat 20-tych. W nowoczesny sposób reinterpretuje tę szaloną dekadę. Jednocześnie obrazoburcza i klasyczna, perfekcyjnie łączy piękno z przeszłości z teraźniejszością.

Bogate w anegdoty i fragmenty historii z życia, tkaniny MISIA są czymś więcej niż tylko rozkoszą dla oka i pięknem w dotyku : oddziałują na wszystkie zmysły. Każda z kolekcji MISIA jest owocem i esencją doświadczenia artystycznego,kulturalnego, emocjonalnego, wizualnego i zmysłowego.

KOBIECA I ZMYSŁOWA

Nazwa MISIA dla tej marki wydawała się oczywista: to kobiece, zmysłowe imię, które przywołuje na myśl radość paryskiego życia tamtych lat. Misia to historia kobiety, muzy : Madame M, M jak Misia.

Pierwowzorem Madame M jest żyjąca w latach 20-tych w Paryżu – Misia z Godebskich Sert, polska przyjaciółka i mecenaska francuskich artystów, ówczesna wyrocznia w sprawach mody i sztuki. Wywarła ona olbrzymi wpływ na współczesną sztukę dzięki swojemu smakowi i ogładzie. Była muzą m.in. Renoir’a, Toulouse-Lautrec’a, Proust’a, Debussy i Strawinskiego a także przyjaciółką Coco Chanel, której pomogła wylansować m.in. słynny zapach Chanel n°5.

STAWIA NA JAKOŚĆ

Marka Misia przykłada dużą wagę do pochodzenia swoich produktów oraz sposobu wykonania, dlatego jej tkaniny powstają w Europie i produkowane są przez najlepszych tkaczy. Ponadto, we współpracy z partnerami pochodzenia hinduskiego, Misia wspiera i podtrzymuje jedną z najstarszych umiejętności tego kraju: wyrób szlachetnych jedwabi.

Produkty marki Misia