Hypnos - HH Solutions

HH Solutions

Hypnos

O MARCE

Hypnos Contract Beds jest czołowym dostawcą łóżek hotelowych na światowym rynku. Rozumie lepiej niż ktokolwiek inny, że zarówno każdy z naszych klientów jak i ich gości ma rożne potrzeby. Mając to na uwadze zapewniamy różnorodne
rozwiązania dopasowane do wszystkich obiektów rynku hotelarskiego, które zapewnią idealny komfort w każdym pokoju niezależnie od jego rodzaju i rozmiaru. Dzięki temu finalnym skutkiem jest zwiększenie przychodów oraz ilości pozytywnych rekomendacji.

STULECIE BRYTYJSKIEGO DZIEDZICTWA TWORZENIA ŁÓŻEK

Hypnos jest firmą rodzinną o wieloletniej tradycji i wspaniałej, budzącej dumę, historii związanej z rodziną królewską. Przelewają swoje doświadczenie w projekty i rzemiosło, aby ręcznie tworzyć najbardziej wygodne łóżka, jakie kiedykolwiek mieli klienci. Ręcznie wykonywane w warsztatach w Buckinghamshire materace i łóżka Hypnos można znaleźć w najlepszych jachtach, pałacach i hotelach na całym świecie.

Poznaj proces kompletowania łóżka

8 STEP SLEEP PLAN

Nasz wyspecjalizowany zespół zarządzający projektem zapewnia wszystkim klientom ośmioetapowy plan realizacji. Zaczynając od konsultacji i stworzenia projektu na specjalne zamówienie, aż po zbycie starego łóżka i wsparcie marketingowe zapewniające podniesienie jakości obsługi gościa oraz zysku naszego klienta.

  • Wstępna konsultacja i planowanie projektu
  • Specyfikacja i szczegółowe omówienie wyglądu
  • Dopasowanie dodatkowych elementów
  • Finansowanie
  • Dostawa i instalacja
  • Zbycie starego łóżka i recykling
  • Dodatkowe akcesoria
  • Dożywotni nadzór i wsparcie marketingowe

WYBÓR KRÓLOWEJ

Jako wielokrotnie nagradzany producent łóżek, doceniany za komfort, zrównoważony rozwój i obsługę, Hypnos z dumą przyjął Królewski Patent, najważniejszą nagrodę związaną z jakością oferowanych towarów. Patent, po raz pierwszy nadany rodzinie Keen w 1929 roku przez króla Jerzego VI, Królową Matkę i Jej Wysokość Królową, to potwierdzenie najlepszego brytyjskiego designu, nadawane wyłącznie tym, którzy wykażą najwyższą jakość oraz etyczne i odpowiedzialne metody produkcji.

Hypnos nadal dostarcza łóżka do królewskich rezydencji, w tym do Pałacu Buckingham, zamku Windsor, pałacu St. Jamesʼs, zamku Balmoral, Sandringham House, pałacu The Holyroodhouse i Kensington. Firma Hypnos przygotowała nawet prezentację poświęconą znaczeniu snu i jego wpływu na zdrowie, przeznaczoną dla Królewskich Domostw w Pałacu Buckingham. Niedawno zaprojektowała indywidualne obicia dla Rodziny Królewskiej, realizując także wymianę siedzeń krzeseł bankietowych w Sali Balowej Pałacu Buckingham.

To właśnie te osiągnięcia sprawiły, że Królewski Patent jest nieodzownym elementem działalności Hypnos, i stał się częścią̨ bogatej historii tej rodzinnej firmy. Dodatkowo jest pewnego rodzaju drogowskazem na drodze poszukiwania innowacji, uzupełniając ofertę Hypnos. Synergia pomaga firmie odnosić sukcesy na rynkach międzynarodowych, zapewniając, że jej produkty wytrzymają próbę czasu

KOMFORT I HIGIENA WSPARTA WIEDZĄ NAUKOWĄ

ANTI BUG HYPNOS PROTECT TM

PRESSURE MAPPING – Staramy się wykorzystywać osiągnięcia nauki na każdym etapie powstawania naszych łóżek. A badanie siły nacisku z jaką ciało oddziałuje na materac jest kluczowym elementem tych badań. Nie ma nic ważniejszego niż moment, w którym gość hotelowy kładzie się na łóżku, a badania nad mapowaniem nacisku zapewniają mu doskonały komfort snu na każdym z materacy, które posiadamy w ofercie.

OCHRONA ‒ HYPNOS PROTECTTM – W trosce o najlepszą jakość i najwyższą higienę oferowanych produktów używamy rozwiązań, które już w pierwszych minutach kontaktu tworzą silną barierę chroniącą przed zanieczyszczeniami. Stosowanie ochrony Anti Bug Hypnos Protect TM chroni nas przed rozmnazaniem się roztoczy, pluskiew, bakterii oraz powstawaniem grzybów. Jest to nieocenione w walce o zapewnienie jak najbardziej przyjaznego środowiska snu pozwalając na zminimalizowanie ilości skarg, roszczeń zadośćuczynienia oraz negatywnych recenzji.

ATEST TRUDNOPALNOŚCI – Wszystkie nasze produkty spełniają aktualne, wysokie standardy trudnopalności BS7177:2008 (Crib5)/BS7176 i są regularnie sprawdzane pod katem ich przestrzegania.

GWARANCJA – Wszystkie nasze produkty cechują się niezwykłą trwałością popartą 5cio letnią gwarancją i 100% odnawialnością za użyte surowce.

PROCES KOMPLETOWANIA ŁÓŻKA

Zapewnianie swoim gościom idealnego miejsca do odpoczynku potrafi być żmudnym procesem. Mając do wyboru 6 rożnych modeli materacy oraz 6 podstaw (razem z wszelkimi dodatkowymi funkcjami) możemy sprostać wszystkim wymaganiom.

A poprzez dodanie do tego zestawu jednego z zagłówków będziemy mogli podkreślić Twój wyjątkowy styl. I to jeszcze przed wyborem odpowiedniej tkaniny dobranej spośród 60 dostępnych wzorów. Przedstawione rozwiązania są zaledwie namiastką naszych możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z projektów jest kwestią indywidualną, więc jedynym, co jest w stanie nas ograniczyć podczas tworzenia łóżka na zamówienie, jest ludzka wyobraźnia. Mamy na celu pomóc Ci w wyborze możliwie najlepszego dla Ciebie rozwiązania, korzystnego zarówno dla wyznaczonego budżetu oraz dla jakości snu Twoich gości.

MATERACE – Nie ma dwóch takich samych gości. Dlatego przy doborze naszych materacy oferujemy szereg różnorodnych rozwiązań. Poczynając od naszych rozległych badań dotyczących pressure mappingu, które zapewniają optymalny poziom komfortu wszystkim gościom hotelowym. Dodatkowo każdy z oferowanych materacy jest taftowany w celu zapewnienia lepszej trwałości oraz podwyższenia jakość snu. Konsekwencją czego jest zyskanie lojalności klientów.

PODSTAWA – W naszej standardowej ofercie proponujemy solidne podstawy z litego drewna. Po dokonaniu wyboru dotyczącego rodzaju materaca zestawiamy go z jedną z naszych podstaw w zależności od preferowanego stylu, zapewniając przy tym optymalne rozwiązania pomagające w utrzymaniu porządku pokoju.

ZAGŁOWKI – Wzbogać swoje łózko o jeden z dostępnych zagłówków, aby podkreślić jego wyjątkowy styl i podjąć swojego gościa z należytą starannością.

DODATKI I AKCESORIA – Teraz, kiedy najbardziej wymagający etap jest już za nami, pozostaje nam wykończenie wyglądu naszego zestawu za pomocą szerokiej gamy dodatków i akcesoriów, które nie tylko go zabezpieczą i zapewnią odpowiednią higienę, ale również nadadzą charakteru.

TKANINA – Wybierz jedną z 60 tkanin dostępnych w naszej kolekcji Design for Sleep. Każda z nich spełnia obecne standardy dotyczące ognioodporności, normy użytkowania oraz wytrzymałości.

RÓWNOWAGA EKOLOGICZNA

DZIĘKI MATERIAŁOM W 100% ODNAWIALNYM

Hypnos Contract Beds jest pierwszą Brytyjską firmą wytwarzającą łóżka, którą charakteryzuje bez emisyjny proces produkcji. Oznacza to, że podczas procesu powstawania naszych łóżek do atmosfery nie dostaje się dwutlenek węgla. Jest to osiągnięcie, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Czujemy się w obowiązku tworzyć nasze produkty w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej. Stosujemy się przy tym do standardów PAS 2060 Carbon Neutrality. Nasze warsztaty posiadają certyfikat FSC® i pomyślnie przeszły audyt handlu etycznego SedexTM.

Wyjątkowość sposobu utylizacji i recyklingu prowadzonego przez naszą firmę polega na tym, że podczas tego procesu powstają wyłącznie surowce, które można wykorzystać później w innych branżach. To zaangażowanie w ekorozwój stało się jednym z wielu standardów oferowanych naszym klientom. Dzięki temu podnoszą oni swoje kompetencje jako firma dbająca o środowisko i utrzymują przy tym bezkonkurencyjny poziom jakości oferowanych usług.

INSPIRACJE MARKI HYPNOS