Luksusowe łóżka i materace francuskiej marki Treca - Home & Hotel Solutions

HH Solutions

Łóżka Treca

O MARCE

Tréca to marka dziedzictwa, marka z silnym powiązaniem z tradycją, która wykorzystuje rzemieślniczą wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu powstają niezwykle luksusowe łóżka i materace Treca. Marka Tréca rozpieszcza wszystkich swoich klientów, aby spełnić oczekiwania w sferze absolutnego komfortu. Indywidualne podejście i tworzenie produktów „na miarę” pozwala marce Tréca utrzymywać osobistą relację z każdym klientem. Tréca to francuski styl wypoczynku.

Dziedzictwo Tréca od 1935 roku

Historia marki zaczyna się w Reichshoffen, gdzie Victor Moritz stworzył pierwszą fabrykę produkującą materace sprężynowe firmy Tréca, której początki leżą w branży drutów i szydełkowania ojca Victora, René Moritza. Od tego czasu Tréca kontynuuje produkcję pościeli wytwarzanych wyłącznie we Francji i rozwija swoją wiedzę z zakresu szycia ręcznego. Szacunek dla tradycji i kunszt wytwarzanych produktów sprawiły, że marka stała się punktem odniesienia w dziedzinie wysokiej jakości pościeli, łózek i materacy.

Francuska etykieta wypoczynku

Tréca to nie tylko materac czy łóżko sypialniane, to styl życia, sztuka życia, sztuka spania. Charakterystyczny dla marki Tréca savoir-dormir inspirowany jest najwspanialszymi hotelami w Paryżu, projektantami z całego świata, najlepszymi rzemieślnikami oraz znaną na całym świecie francuską tradycją i know-how. Łóżka Tréca to coś więcej niż tylko chwila spokoju lub zasłużony odpoczynek między dwoma pracowitymi dniami. „Tréca, savoir-dormir à la française.”

Know-how

Tréca otacza cię sztuką savoir-dormir dzięki szlachetności wybranych materiałów, wiedzy fachowej rzemieślników i talentowi projektantów. Wszystkie tradycyjne łóżka, łóżka hotelowe kontynentalne i materace na wymiar są wykonywane od początku do końca w warsztatach, w historycznej lokalizacji w Reichshoffen we Francji. Można je również dostosować do własnych potrzeb, niezależnie od tego, czy są to wymiary czy dekoracje. Tréca oferuje wachlarz usług kreowanych „na miarę” danego klienta.

Poznaj katalog produktów Treca

DOSKONAŁOŚĆ TKWI
W WYSOKIEJ JAKOŚCI

Sposób, w jaki każda osoba śpi, jest wyjątkowy i zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego marka Tréca nic nie pozostawia przypadkowi. Od cennych tkanin, z których korzysta się podczas produkcji do najmniejszych ręcznie szytych szczegółów. Tréca oferuje indywidualne podejście, aby zapewnić Ci wyjątkowe łóżko sypialniane i spokojny sen.

Główne walory i atuty marki Tréca:

 • Francuski producent od 1935 roku
 • Globalny zasięg
 • Wynalazca zintegrowanej wyściółki
 • Wynalazca Pullman spring®
 • Autorskie sprężyny kieszeniowe produkowane są we własnościowych warsztatach produkcyjnych w Reichshoffen
 • Specjalistyczna wiedza wykwalifikowanych rzemieślników, architektów i projektantów
 • Indywidualny haft na zamówienie
 • Indywidualna produkcja w dowolnych wymiarach i rozmiarach

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Zawieszenia

Ponieważ noc jest piękniejsza, gdy jest dzielona, marka Tréca szczególną uwagę zwraca na komfort dla dwojga. Zawieszenie ze sprężynami kieszeniowymi zapewnia wysoką jakość i komfort snu, aby cieszyć się najlepszym snem obok siebie. Sprężyny zapewniają najlepsze podparcie kręgosłupa we wszystkich pozycjach. Tréca oferuje różnorodne zawieszenia do materacy, które mogą spełnić Twoje oczekiwania i zaspokoić sen nawet najbardziej wymagających klientów.

Tapicerka

Pełna tapicerka stelaża jest w całości wykonywana ręcznie i idealnie współpracuje z materacami marki Treca. Dwie strony materacy są łączone ręcznie za pomocą przeszyć. Ten tradycyjny i opatentowany proces, wzmacnia strukturę materaca, pozwalając mu na zachowanie jego kształtu i trwałość przez lata. Przeszycia boczne również wzmacnia strukturę materaca, aby zapewnić jego kształt, trwałość i nieskazitelne wykończenie.

GWARANCJA JAKOŚCI

Produkty Tréca są wytwarzane z poszanowaniem rzemiosła, które zapewnia wyjątkowy komfort na lata. Zastosowane szlachetne materiały, ręcznie szyte wykończenia i francuskie rzemiosło gwarantują jakość produktów Tréca.

Marka Treca udziela gwarancji na całym świecie:

 • 10 lat na materace
 • 5 lat dla podstaw łóżek
 • 2 -letnia gwarancja na Akcesoria

Pozostałe materiały

Aby jeszcze bardziej poprawić jakość produktów marki Treca, producent wybiera najszlachetniejsze materiały, o bogatych właściwościach, aby zaoferować szeroki wybór opcji komfortu dostosowanych do potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy są one naturalne, czy techniczne, producent wybiera zawsze materiały ze względu na ich właściwości termiczne i odprowadzające wilgoć oraz ich sprężystość, aby zagwarantować długotrwały komfort.

RODZAJ WYPEŁNIENIA

Wełna moherowa

Wełna moherowa jest niezwykle odporna i wolno się zużywa. Ma doskonałe właściwości regulacji temperatury i jest wyjątkowo lekka.

Jedwab naturalny

Naturalny jedwab, miękki i lekki, ma wysoką izolacyjność termiczną i zapewnia odpowiednią ilość ciepła. Uczucie, które daje, to wyrafinowany komfort.

Końskie włosie

Naturalnie giętka, delikatność i czystość tego włókna przynosi ciepło i miękkość oraz oferuje delikatne wsparcie.

Wełna wielbłądzia

Włosie z wielbłąda pochodzą z szyi zwierzęcia, najdelikatniejszej części ciała, i zapewniają wyjątkowo ciepły i puszysty komfort.